Laipiojimas su aukštakulniais grįžta!

Bent kartą bandęs laipioti puikiai žino, kaip smarkiai gali spausti laipiojimo bateliai, tad kodėl nepabandžius kitosavalynės, kad ir aukštakulnių?

Neliūdėkit, vyrai, jūsų nepamiršom. Jūsų kojų dydžio aukštakulnius rasti gal ir sunkoka, bet šlepečių ar “flipflop’ų” tikrai ne!

Taisyklės paprastos: tereikia atsinešti aukštakulnius batelius ne mažesne nei 5 cm pakulne (merginoms) arba šlepetes, kurios neturi kulno įtvirtinimo (subalansuota vaikinams) ir pasistengti kuo greičiau pasiekti X-PLANET uolos viršų, o ten sudalyvauti foto konkurse.

Kaip ir kaskart, greičiausius apdovanos Deichmann ir X-PLANET.

Laukiami visi, profesionalūs laipiotojai ir niekad neprilietę laipiojimo sienos. Laukiami net ir tie, kurie neketina išbandyti jėgų – juk be palaikymo neįdomu, o kad laikas neprailgtų, žiūrovų lauks žaidimai ir prizai.

Iki susitikimo ant uolos!

Laukiame Jūsų:
2014 m. kovo 11 d., 14 val.
PC “Ozas”, “X-PLANET”,
Ozo g. 18, III aukšte. 

Rutas.lt ORIENTEERING GAME 2013!

KOMANDINIAI RENGINIAI MIESTE LOBIO PAIEŠKA
TAVO KELIAS NUOTYKIO LINK!

VASAROS SEZONAS:

 2013 07 10 ŠEŠTAS ETAPAS

2013 07 24 SEPTINTAS ETAPAS

Startas: prie Katedros bokšto rasite Rutas.lt komandą.

Dalyvauk rink taškus ir laimėk PASIPLAUKIOJIMĄ BAIDARĖMIS VISAI KOMANDAI* !

*3 baidarės

Viso aštuoni etapai. Komandos rezultatas sumuojamas ir dalinamas iš komandos dalyvautų etapų skaičiaus. Bonus taškai  už kiekvieną dalyvautą etapą.

Komandų rezultatai https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aoy3CnLpXS2pdGlaRGFnRXRZNExveGRVQ2NzSkdVTlE&usp=drive_web#gid=0

Komanda: 2 ir daugiau dalyvių (šeima, pora, kolegos, draugai …) Amžius neribojamas. Su nepilnamečiais turi būti už juos atsakingas asmuo.

Renginio eiga:

18.30 – 18.40 Renginio instruktažas.

18.40 – 20.40 RUTAS.LT ORIENTACINĖS

20.40– 21.00 Rezultatų skaičiavimas ir apdovanojimai.

Renginio registracija iki: 2013 06 05 Ketvirto etapo ir 2013 06 19 Penkto etapo orientacinių.  Registruokis: rutas@rutas.lt arba telefonu 865578380 Svarbu!! Registruodamiesi nurodykite: dalyvių skaičių ir komandos pavadinimą.

Su savimi turėti:

* Fotoaparatą (gali būti ir mobilusis telefonas su galimybe fotografuoti) Rekomenduojame dėvėti patogią aprangą ir avalynę.

Užduotys, kurias reikės įveikti : • Naudojantis žemėlapiu ir užuominomis rasti nurodytus punktus, • Atsakyti į klausimus ir mįsles apie aplankytas vietas, • Komandiniai žaidimai – fotografuoti pastatus, vietas, atliekamas bendras komandines užduotis ir pasirodymus, • Surinkti užduotims reikalingus daiktus, • Įveikti dėl skirtingų kalbų kylančius iššūkius.

Renginio draugai – Šeimos pramogų parkas X-Planet ir šypsokitės.lt

Rutas.lt ORIENTEERING GAME

SUMMER GAMES

2013 07 10 SIXTH GAME

2013 07 24 SEVENTH GAME

Start: near Cathedral tower You will meet Rutas.lt team.

Collect as many points as You can. and win canoeing trip through Vilnele for all team*!

*3 canoes

Total eight games.  All team collected points will be counted and divided in number of participated events. Bonus points for participating in each game will be included.

Results find here https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aoy3CnLpXS2pdGlaRGFnRXRZNExveGRVQ2NzSkdVTlE&usp=drive_web#gid=0

Team: 2 and more (family, friends, colleagues, couple …)

There will be a prize for each team!

Events agenda:

18.30 – 18.40 Event instruction.

18.40 – 20.40 Rutas.lt ORIENTEERING GAME

20.40– 21.00 Counting results and awards.

Registration to this event lasts until 2013 06 05 for fourth game and 2013 06 19 for fifth game  by email: rutas@rutas.lt or by phone: +37065578380 Important!! While registration please write the names and surnames of Your team, and the name of Your team.

In this treasure hut You’ll need: * Foto-camera (it could be a phone too that could take photos)

We recommend You to wear comfortable. Tasks need to be overcome: • Find marked points using the map and given clues, • Answer questions and riddles about visited places, • Team games – take pictures of buildings, visited sites, performed common team tasks and performances, and interviewed passersby, • Collect items needed to perform a task, • Overcome challenges that arise due to different languages spoken.